Swarm

Swarm 2014.05.15

Masz ochotę na spontaniczne spotkanie? Napisz do będących w pobliżu znajomych!

Aplikacja Swarm od Foursquare pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajdują się Twoim znajomi i połączyć się z tymi, którzy są w pobliżu. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe oznaczanie lokalizacji
  • Można szybko sprawdzić, czy w pobliżu są znajomi
  • Wysyła grupową wiadomość do znajomych w okolicy

Wady

  • Brak opcji gry
  • GPS szybko zużywa baterię

Dobry
7

Aplikacja Swarm od Foursquare pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajdują się Twoim znajomi i połączyć się z tymi, którzy są w pobliżu. 

Jaki jest sens aplikacji Swarm?

Aplikacja oferuje szybką możliwość sprawdzenia, którzy spośród Twoich przyjaciół z Foursquare znajdują się w pobliżu. Jeśli masz ochotę na spontaniczne spotkanie, możesz błyskawicznie wysłać wiadomość do wszystkich, którzy znajdują się w niedalekiej odległości. 

Prosty plan

Oznaczenie swojej lokalizacji w Swarm jest jeszcze łatwiejsze niż w aplikacji Foursquare na Androida. Wystarczy nacisnąć przycisk Refresh (odśwież), a aplikacja sama wykryje Twoje położenie. Możesz wówczas dodać komentarz na temat tego, co aktualnie robisz, lub wybrać jedną z ikon, która najlepiej oddaje Twój nastrój. 

Nawigacja w aplikacji Swarm jest bardzo prosta. Menu są łatwo dostępne w kartach: do sprawdzania, kto znajduje się w sąsiedztwie, oś czasu, która pokazuje, gdzie ostatnio przebywali Twoi znajomi, powiadomienia oraz sekcja 'Create a plan' (Stwórz plan). Za pomocą tego menu możesz określić miejsce, zdefiniować jaki masz plan i wysłać zaproszenie do przyjaciół, których chcesz zaprosić na wycieczkę. 


Usprawniony klient Foursquare

Swarm jest szybszy i prostszy niż zwykły klient Foursquare i naprawdę ułatwia organizowanie improwizowanych spotkań. Jeśli jednak lubisz aspekt aplikacji związany z grą (zdobywanie punktów, możliwość zostania burmistrzem danego miejsca etc.), niestety, tutaj go nie znajdziesz.


Swarm

Download

Swarm 2014.05.15

Opinie użytkowników o Swarm